All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

Papagaj Zigi!
Author Message
PostPosted: Tue Jan 17, 2006 7:59 pm 

Afrièki sivi papagaj po imenu Zigi doveo je do kraha ljubavne veze jednog britanskog para, otkrivši ime devojèinog ljubavnika. Papagaj je ponavljao ime „Gari” kad god bi zazvonio mobilni telefon 26-godišnje Suzi Kolins. Njen partner Kris Tejlor tome se smejao sve do dana kada je Zigi, imitirajuæi glas devojke, izgovorio „Volim te Gari”. To ga je nateralo da devojku navede na priznanje da ima ljubavnika. G. Tejlor je prodao papagaja jer više ne može da podnese stalno ponavljanje suparnikovog imena. Gospoðica Kolins rekla je novinarima da je oduvek mrzela papagaja, ali da je tek sad shvatila da je to oseæanje bilo uzajamno. (Bi-Bi-Si)

Image

Profile  

PostPosted: Tue Jan 17, 2006 10:11 pm 

Odlican stos! Najbolje mi je sto se tip smejao papigi u pocetku kada je ovaj ponavljao ime zeninog ljubavnika, hahaha, ko se sada smeje???
Odmah se setim Klodovika i Bob Rock - a!

Profile  

PostPosted: Tue Jan 17, 2006 10:53 pm 

Zato dobro pazite sta radite ako imate papagaja u kuci!

:shock: :lol:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 9401144790

Profile  

PostPosted: Wed Jun 07, 2006 9:19 pm 

I ja imam isto sivog papagaja koji se zove Charli.On je samo na mene fixiran i imitira moj glas.Ja sam bila na poslu, a suprug je bio doma.Cuo je par puta da ja navodno zovem "hallo"i htio me je pozdraviti. Malo se cudio da sam se ja vratila sa posla.Usao je u kuhinju ali mene nema.Mislio je da je to nekakva sala.Izadje iz kuhinje i opet "hallo".Sada mu vise nije bilo nista jasno.Kaze on "meni" ma gdje si se sakrila.Nikakav odgovor.Vraca se on u svoj biro i opet "hallo dragi".On opet u kuhinju a tamo su samo papagaji.U tom momentu sam ja njega zvala sa posla.Kaze on kako si ti na poslu a cjelo vrijeme me zezas i zoves "hallo"iz kuhinje.
Mi imamo puno zabave sa nasim Charlijem.Do sad govori 50 rijeci

Profile  

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 9:58 am 

Moj Suki je puno pricao kad je bio mladji a sad kao papagajski deda prica samo nekoliko reci. Ali me uvek iznenadi kad nam neko dodje u goste, a on mu stane na rame i vice> Idi kuci, idi kuci!

Profile  

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 7:52 pm 

E, osim meni, kod mene se ugnjezdi u plave pramenove kose i zvizduce svasta,hihihih

Profile  

PostPosted: Thu Jun 08, 2006 8:38 pm 

Jaoooo nacisto je lud.
Svidja mi se ovo sto ih salje kuci. :lol: :lol:

Ja sam godinama imala Indijskog gavrana koji je govorio toliko cisto i lepo da je bilo prosto neverovatno da to nije ljudski glas. Oni jako dobro oponasaju zenski glas, tako da mu je trener bila nasa cerka. Bio je toliko dobro izverziran, da sam i sama napravila gresku nekoliko puta kada me je zvao MAMA. Ptice su neverovatne.

Profile  

PostPosted: Sat Jun 10, 2006 4:50 pm 

E, da, kad vec Orhideja pominje gavrana - da naponeme da me ove nase ovdasnje vrane prosto odusevljavaju! To su neverovatno inteligentne ptice. Pre mnogo godina ocuvala sam jednu sivu vranu koja je pricala i oponasala druge zivotinje; proslog leta sam ocuvala jednu malu chavku, a i ove ( pre neki dan ) sam u sred grada nasla jednu mladu cavku ispalu iz gnezda, koju sma ovaj pt odnela ljudima koji imaju neku vrstu mini zoo-vrta, gde ce imati mnogo vise mesta i gde ce moci bezbedno da leti. Ona moja pretodna siva vrana je jurila macke ( ustinula ih z akraj repa, one su bezale, a ova im je jela hranu ), ali cavke su male, pa ne mogu da ih pustim u dvoriste jer bi ih moje mnogobrojne macke brzo smazale ... Imam pet mojih macaka i sijaset drugih koje dolaze u dvoriste. A sada imam i nekoliko machica.

http://video.google.com/videoplay?docid ... 9401144790

Profile  

PostPosted: Sat Jun 10, 2006 8:39 pm 

...

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]